Технічна служба, Ремонт поверхні Microsoft, Відновлення даних

Келатос та Поверхня – найкраща команда! Якщо ви шукаєте повну консультацію та технічне обслуговування, ми маємо її для вас.
Ми знаємо кожну з ваших потреб, тому ми є ідеальним рішенням вашої проблеми. Обладнання Microsoft Surface має висококласні технології, тому краще залишити його в професійних руках.
У компанії Kelatos ми постійно навчаємося йти в ногу з новими методами та інструментами, які виходять на ринок, щоб запропонувати вам найкращу технічну послугу для Microsoft Surface у всій Іспанії та за найкращими цінами.
Ми надаємо у ваше розпорядження найповніший запас запчастин та оригінальних аксесуарів у нашому магазині, тому ви знайдете все необхідне в одному місці для вашої зручності.
Ми працюємо з усіма моделями Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 і 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 р. Та поверхнева книга 2.
Ми є експертами в операційних системах, які зазвичай використовуються на таких пристроях, як: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro, серед інших.
Не дивіться далі, у нас найкращий спеціалізований сервіс, присвячений виключно підрозділам Microsoft Surface, які мають якість, безпеку та гарантовані ціни. І найкраще, що наш перший огляд є абсолютно безкоштовним.
ЩО МАЄМО ДЛЯ ВАС?
Відновлення даних:
Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть вам отримати всю інформацію з дисковода вашого комп’ютера, або через логічне пошкодження або фізичне пошкодження накопичувача. Незалежно від цього, ми гарантуємо, що ми є ідеальним варіантом відновлення всіх ваших файлів 100% і в найкоротші терміни.
Зміни поверхневого екрану:
У випадку несправності екрана Microsoft автоматично скасовує гарантію, оскільки це несправність через зовнішні причини. Ми знаємо, що портативні комп’ютери чутливіші до випадкових падінь, тому у нас є багато клієнтів із такою ж ситуацією, але спокійно, у вас є рішення під рукою, вам просто потрібно зв’язатися з нами, і ми вирішимо проблему вашого екрану в моменти
Заміна поверхневої батареї:
Акумулятор – це термін служби комп’ютера, тому його хороша продуктивність настільки важлива, в Келатосі ви знайдете технічну службу, яка допоможе оцінити корисність вашого акумулятора. Наш початковий діагноз абсолютно безкоштовний. Якщо згодом ваше обладнання потребує заміни та встановлення нового акумулятора, ми вкажемо всі витрати на запчастини та спеціалізовану працю.

Llamamos