שירות טכני, תיקון משטח של מיקרוסופט, שחזור נתונים

קלטוס ומשטח הצוות הטוב ביותר! אם אתם מחפשים ייעוץ ושירות טכני מלא יש לנו את זה בשבילכם.
אנו מכירים כל אחד מהצרכים שלך ולכן אנו הפיתרון המושלם לבעיה שלך. לציוד השטח של מיקרוסופט טכנולוגיה מתקדמת, ולכן עדיף להשאיר אותו בידיים מקצועיות.
ב- Kelatos אנו מתאמנים כל הזמן לעמוד בקצב הטכניקות והכלים החדשים העומדים בשוק, להציע לכם את השירות הטכני הטוב ביותר עבור Microsoft Surface בכל ספרד ובמחירים הטובים ביותר.
אנו מעמידים לרשותכם את המלאי השלם ביותר של חלפים ואביזרים מקוריים בחנות שלנו, כך שתמצאו את כל מה שצריך במקום אחד לנוחיותכם.
אנו עובדים עם כל הדגמים של Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 ו- 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 וספר פני השטח 2.
אנו מומחים במערכות הפעלה הנפוצות במכשירים אלו כגון: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro, בין היתר.
אל תסתכל רחוק יותר, יש לנו את השירות המתמחה הטוב ביותר המוקדש אך ורק ליחידות השטח של מיקרוסופט, עם איכות, בטיחות ומחירים מובטחים. והכי חשוב, הביקורת הראשונה שלנו היא בחינם לחלוטין.
מה יש לנו בשבילך?
שחזור נתונים:
אנשי המקצוע המיומנים שלנו יעזרו לך להשיג את כל המידע מכונן הדיסק של המחשב שלך, בין אם בגלל נזק לוגי או נזק פיזי לכונן. בכל מקרה, אנו מבטיחים שאנחנו האפשרות האידיאלית לשחזר את כל הקבצים שלך ב 100% ובזמן הקצר ביותר.
שינויים במשטח השטח:
כאשר יש תיק מסך שבור, מיקרוסופט מבטלת אוטומטית את האחריות, מכיוון שהיא תקלה כתוצאה מסיבות חיצוניות. אנו יודעים שלהיות מחשבים ניידים רגישים יותר לטיפות מקריות, ולכן יש לנו לקוחות רבים עם אותו מצב, אך רגוע, יש לך את הפיתרון בהישג ידך, אתה רק צריך ליצור איתנו קשר ונפתור את הבעיה של המסך שלך מיידיות
החלפת סוללה משטחית:
הסוללה היא אורך חייו של מחשב, זו הסיבה שביצועיו הטובים כל כך חשובים, בקלטוס תוכלו למצוא שירות טכני שיעזור לכם להעריך את התועלת של הסוללה. האבחנה הראשונית שלנו חופשית לחלוטין. אם לאחר מכן הציוד שלך דורש החלפה והתקנה של סוללה חדשה, נציין את כל ההוצאות בגין חלפים ועבודה מיוחדת.

Llamamos