خدمات فنی مایکروسافت سطح ، تعمیر

Kelatos و Surface بهترین تیم! اگر به دنبال مشاوره کامل ، خدمات فنی و قطعات یدکی اصلی هستید ، ما آن را برای شما داریم.
ما هر یک از نیازهای شما را می شناسیم ، بنابراین ما راه حل مناسب برای مشکل شما هستیم. تجهیزات مایکروسافت Surface از فناوری سطح بالایی برخوردار است ، بنابراین بهتر است آنها را به صورت حرفه ای رها کنید. ما به شما کمک می کنیم رایانه خود را در شرایط بهینه نگه دارید و باعث افزایش عمر و کارایی آن شوید.
در Kelatos ما به طور مداوم خود را آموزش می دهیم تا از تکنیک ها و ابزارهای جدیدی که در بازار به سر می برند ، بهترین و کاملترین خدمات فنی را برای مایکروسافت Surface از همه مادرید و با قیمت های باورنکردنی به شما ارائه دهیم.
مزایای استخدام ما چیست؟
تجهیزات جدید و پرسنل بسیار ماهر ، با بیش از 10 سال سابقه آهنگ اثبات شده ، ما به منظور ورود در آن شرکت می کنیم ، بنابراین نباید منتظر قرار ملاقات باشید.
ما سرویس اکسپرس داریم که حتی پیچیده ترین موارد را در مدت زمان کوتاه حل کنیم.
ما چندین سرویس و قطعات یدکی اصلی را در یک مکان ارائه می دهیم.
بی نظیر در بازار با 1 سال ضمانت.
اولین تشخیص و بررسی کاملاً رایگان است.
موقعیت مکانی مرکزی ، ما را در محله Chamberí ، خیابان Joaquín María López ، 26 ، 28015 مادرید ، بسیار نزدیک به ایستگاه مترو Islas Philippines پیدا کنید.

ما با تمام مدل های Surface: Surface Pro (2،3،4،5) ، Surface 2 and 3 ، Surface RT ، Surface Book mod کار می کنیم. 1703 و کتاب سطح 2.
ما کامل ترین لوازم یدکی و لوازم جانبی اصلی را در فروشگاه خود در اختیار شما قرار می دهیم ، بنابراین شما برای راحتی خود همه چیز مورد نیاز را در یک مکان پیدا خواهید کرد.
ما در سیستم عامل هایی که معمولاً در این دستگاه ها استفاده می شود ، مانند: ویندوز 8.1 ، ویندوز 10 اس ، ویندوز 10 پرو ، از جمله سایر افراد متخصص هستیم.
در امکانات ما یک سرویس حق بیمه اختصاص داده شده منحصراً به واحدهای Microsoft Surface ، با کیفیت ، ایمنی و قیمت های تضمینی ارائه می شود. ما به شما یادآوری می کنیم که اولین مورد ما یک بررسی رایگان است ، بدون آنکه به هیچ نوع تعهدی اشاره کند.

آیا می دانید خدمات ما؟
بازیابی اطلاعات:
متخصصان بسیار ماهر ما به شما کمک می کنند تا تمام اطلاعات را از درایو دیسک رایانه خود ، یا به دلیل صدمه منطقی یا آسیب فیزیکی درایو دریافت کنید. به هر صورت ، تضمین می کنیم که ما گزینه ای ایده آل برای بازیابی تمام پرونده های شما 100٪ و در کمترین زمان ممکن هستیم.
تغییر صفحه نمایش:
 هنگامی که یک مورد صفحه نمایش شکسته وجود دارد ، مایکروسافت به طور خودکار ضمانت را خالی می کند ، زیرا این امر به دلیل علل خارجی است. ما می دانیم که بودن رایانه های قابل حمل مستعد قطره های تصادفی هستند ، بنابراین ما مشتری های زیادی با همین وضعیت داریم ، اما آرام ، شما راه حل را در نوک انگشتان خود دارید ، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و ما مشکل صفحه نمایش شما را حل خواهیم کرد. نمونه ها
جایگزینی باتری سطح:
باتری عمر کامپیوتر است ، به همین دلیل عملکرد خوب آن بسیار مهم است ، در Kelatos یک سرویس فنی پیدا خواهید کرد که به شما در ارزیابی سودمندی باتری خود کمک می کند. تشخیص اولیه ما کاملاً رایگان است. اگر متعاقباً تجهیزات شما به تعویض و نصب باتری جدید نیاز داشته باشد ، ما تمام هزینه های قطعات یدکی و نیروی کار تخصصی را نشان می دهیم.
باز کردن سطح Microsoft:
این یکی از اصلی ترین مشکلات مشتری های ماست و متأسفانه باید به شما بگوییم که ، این چیزی نیست که در خانه قابل حل باشد ، ما به خوبی می دانیم که چگونه این کار را انجام دهیم ، تجهیزات شما را قفل می کنیم تا بتوانید سریعاً و با تمام عملکردهای آن در دست اقدام باشید.
فقط با ما تماس بگیرید ، شماره های ما در دسترس شما خواهد بود ، با شماره گیری 914 468 503 تماس بگیرید ، ما با کمال میل به شما کمک خواهیم کرد.
نصب ویندوز:
سیستم های عامل با توجه به هر مدل Surface متفاوت هستند ، آنها با ویژگی های خاص هر واحد سازگار هستند. ما با انجام خدمات تعمیر ، تعویض و نصب مناسب ترین ویندوز برای رایانه شما مشخص می شویم ، ما یک سرویس نصب فوری داریم ، تا رضایت بخش ترین مشتریان خود را برآورده کنیم.
با Wifi شما مشکلی دارید؟
به ما بیایید ، متخصصان ما (مهندسین ، تکنسین ها و متخصصان) همواره در اختیار شما قرار می گیرند تا یک تشخیص و مشاوره کامل ارائه دهند ، در آنجا ما نشان خواهیم داد که مشکل واحد شما چیست و کلیه روش های تعمیراتی که ما می توانیم اعمال کنیم ، برای حل هر نوع خرابی فوراً

آیا احساس می کنید واحد شما کند است یا به اشتباه کار می کند؟
ممکن است ما با ویروس بدافزار روبرو باشیم ، هیچ رایانه ای از این ویروس های مخرب در امان نیست ، که می تواند آسیب جدی به واحد وارد کند. تیم ما برای تمیز کردن کامل واحد خود و اطمینان از از بین بردن هرگونه بازدید ناخوشایند ، یک مداخله فنی مؤثر را انجام می دهد.
ویروس های مخرب اسم های مختلفی دارند ، اما هرکدام تهدیدی جدی برای رایانه شما است:
 Adware / PUPs: آنها شایع ترین نوع ویروس هستند ، اجازه دسترسی به تبلیغات ناخواسته را می دهند.
تروجان ها: آنها خطرناک ترین هستند ، و با آنها می توانید اطلاعات خصوصی مهم را از دست دهید.
Botnets and Rogues: ویروس های کوچکتر اما به عملکرد صحیح واحد شما آسیب می رسانند.
Ransomware / Crypto-Ransomware: این کلاس ویروس با کلاهبرداری و اخاذی الکترونیکی همراه است ، بنابراین باید بسیار مراقب باشید.
همانطور که خواهید دید ، حفظ امنیت واحد و اطلاعات خود در برابر این ویروس های خطرناک ، که می تواند امنیت اطلاعات شما را در معرض خطر قرار دهد ، خطرات غیر ضروری ایجاد نکنید و به فروشگاه ما بروید ، با خوشحالی تجهیزات شما را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد تا از داده ها و آرامش شما اطمینان حاصل شود. .
خدمتی که به راحتی پیدا نخواهید کرد گسترش هارد دیسک است ، برای این مورد ما تخصص داریم و با ابتکاری ترین و کارآمدترین تکنیک ها را آورده ایم ، همه اینها بسیار ارزان تر و پربازده تر از آنچه به نظر می رسد ، ما شما را دعوت می کنیم تا آن را برای خودتان بررسی کنید.
آمار و نظرات صدها مشتری به وضوح میزان تعهد ، خدمات و اعتماد ما را تأیید می کند ، به همین دلیل ما به عنوان پیشگام در این زمینه رقابتی باقی مانده ایم و به بهترین آمار پرونده های موفق در سراسر قلمرو اسپانیا رسیده ایم.

Llamamos