Me kõik oleme mingil hetkel oma arvutis täieliku andmete kaotuse all kannatanud tarkvaraprobleemide või inimlike eksimuste tõttu. Samamoodi sunnib ärevus või probleemid, mis tekivad oluliste andmete kaotamise tõttu, Kelatosele andmete taastamise teenust vajama.

Andmete taastamine arvutist pole lihtne ülesanne, kuid andmete taastamine Microsoft Surface’i arvutist on palju keerulisem. Õnneks oleme Kelatoses spetsialiseerunud andmete taastamisele Microsofti pinna seadmetest.

Kas vajate teenust? Allpool pakume teile kõike, mida pakume teile teie taotluse ajal. Pidage meeles, et oleme Madridi parim andmete taastamise teenus.

MICROSOFT PINNAS ERITUD ANDMETE TAASTAMINE

Kelatos pakub andmete taastamise teenust, kasutades selleks kõrgelt kvalifitseeritud taastamise spetsialiste, kellel on kontrollitavad kogemused ja oskused, mis on selles piirkonnas tunnustatud nende kvaliteedi eest.

Töötame spetsiifiliste tehnikatega, mis võimaldavad kaotatud sisu valesti välja tuua või taastada seadmete rikke tõttu.

Tuleb meeles pidada, et on väga harva juhtumeid, kus andmeid saab jäädavalt kaotada, kuid kõik sõltub kiirusest, millega töötate selle kiire taastamise nimel, ja Microsofti pinna seadmete tekitatud kahju tüübist.

Samuti ärge kartke oma andmete pärast, isegi kui teie kõvaketas kokku jookseb, meil on silmapaistvate oskustega tehnikad.

Kelatos pakub teile vajalikku teenust. Taotlege meie teenuseid.

Mida pakume teie andmete taastamiseks?

Kelatos pakub teile andmete taastamist väga erinevates olukordades. Andmete taastamise teenus hõlmab:

• Vormindatud kõvaketast ei tuvastata
• Nakatunud viirus, inimlik eksitus
• Kahjustatud või kustutatud kõvaketta sektsioon
• Kõvaketas / füüsiline plokk / dünaamiline sektsioon põles läbi
• Outlook, Microsoft Outlooki taastamine või parandamine
• teave sõnumi kohta
• Andmete kadumine loodusõnnetuste, näiteks üleujutuste, tulekahjude tõttu
• Taastage andmed ka siis, kui need on prügikastist kustutatud.

Surface-05
Surface-02
Surface_Mesa de trabajo 1
SURFACE 22-03
Surface-03

Anterior
Siguiente

Igas olukorras pakume teile lahenduse, see on meie eripära. Samuti on meie professionaalse personali kaudu andmete taastamine lihtne ülesanne.

Kelatosel on meil spetsialistid, kes tagavad andmete taastamise. Andmete taastamise teenus ootab teid. On aeg anda oma Microsofti pinna seadmetele vääriline kvaliteet.

• Kiire taastumine

Meie tehniline personal töötab spetsiaalsete programmidega, et taastada kustutatud failid ja skannida kõvakettalt faile meenutavad klastrid. Nii on andmete taastamine tõhusam ja kiirem.

Meie juures on teie andmete taastamine ohutus. Andmete taastamise kiirus sõltub kaotuse keerukusest.

Kas peate oma andmed kiiresti taastama? Taotlege kelatose andmete taastamise teenust.

Kuidas jätkate andmete taastamist?

Kõigepealt peab meie tehniline personal kompleksselt hindama Microsofti pinna meeskonda ja diagnoosi põhjal otsustatakse failide optimaalseks taastamiseks tehtav protseduur.

Millest see sõltub? Eelkõige seda tüüpi stsenaarium, mis toimub andmete taastamisel. Need võivad olla:

  • TÖÖSÜSTEEMI RIKKUMINE

See võib juhtuda ühel kettal, sektsioonil või operatsioonisüsteemi probleemide tõttu. Nendel juhtudel tuleb failid kopeerida ainult teisele kettale. Kelatosel on meil selle stsenaariumi põhjal vajalikud andmete taastamiseks vajalikud tööriistad.

Nende juhtumite vältimiseks või nendeks ettevalmistumiseks soovitame teil alati oma Microsoft Surface’ist teha paberkoopia. Kui te ei tea, kuidas seda teha, aitavad meie Microsofti pinna tehnilise teenistuse töötajad teid ja selgitavad vastavat protsessi.

Meie klientide kahtluste leevendamine või täielik kõrvaldamine on Kelatose jaoks ülioluline, kui peate andmete taastamise protsessist rohkem teadma, küsige julgelt.

  • RASKE JUHI RIKKUMINE

Sellisel juhul on andmete taastamise keerukus suurem. Lahendust saab varieerida. Alates failisüsteemi parandamisest kuni partitsioonitabelini või kõvaketta andmete taastamise tehnikate täitmiseni.

Meie töötajad on seda tüüpi andmete keeruka taastamise alal kogenud. Teie varustus ja andmed on Madridi parimates kätes.

MIKS PALUTA MEIE ANDMETE TAASTAMISE TEENUST?

Keletose ettevõtte teenuseid taotledes lisate eeliseid nii endale kui ka oma Microsofti pinna meeskonnale. Õiglastest hindadest optimaalsete tulemusteni. Siin selgitame mõningaid eeliseid:

• Spetsialiseerunud spetsialistid

Mis meid Kelatoses iseloomustab, on kogu meie personali professionaalsus. Alates halduspersonalist kuni tehnilise personalini on neil kontrollitavad kogemused vastavatel töövaldkondadel.

Tehnilise teenistuse piirkonnas on meil insenere ja kvalifitseeritud tehnilisi töötajaid, kes teevad teie andmete taastamiseks vajalikud remonditööd.

• SAADAVAD HINNAD

Töötame tehniliste teenuste turul õiglaste hindadega. Erinevalt teistest ettevõtetest võtame andmete taastamise teenuse eest tasu.

Meie prioriteet on pakkuda teile parimat andmete taastamise teenust mõistliku ja taskukohase hinnaga.

• TASUTA hinnapakkumine

Pakume oma klientidele võimalust taotleda oma Microsofti pinna andmete taastamise teenuse kohta täpset ja õiglast pakkumist.

Mida peaksite tegema? Teie varustuse hõlbustamine on hädavajalik, nii et tehnilisel personalil on võimalus teie seadmeid põhjalikult hinnata, diagnoosida ja pakkuda teile pakkumist.

• SOODSAD TULEMUSED

Meil on rekord edukalt lõpetatud tehniliste tööde kohta.

Parim reklaam on kliendid. Seetõttu on klientide oodatavate tulemuste saamine ülioluline. Töötame selle nimel, et pakkuda teile kvaliteeti ja professionaalsust.

SAMMUD ANDMETE Taastamise teenuse taotlemiseks

Meie andmete taastamise teenuse taotlemine on väga lihtne. Peate lihtsalt järgima järgmisi samme:

KONTAKT

Esimese kontakti loomine on peamine. Saate seda teha otse meie kontorites või telefoni teel. Nüüd mõtlete, kuidas esimest kontakti luua? Meie telefoninumber ja aadress on toodud Kelatose veebisaidil.

Me ei tööta varasemate kohtumistega, oleme teie käsutuses juba esimesest hetkest, kui meiega andmete taastamise teenuse saamiseks pöördute.

Kas teie Microsofti pinna meeskond vajab teenust? Ärge kartke ja pöörduge teenuse poole. Olete Madridis professionaalse kvaliteedi parimates kätes.

HÕLBUSTAVA MIKROSOFTI PINNASEADMET

Kas soovite saada täpset diagnoosi ja pakkumist? Selleks peate oma spetsialiseeritud tehnilisele personalile tarnima oma Microsofti pinna seadmed.

Samal ajal hinnatakse teie seadet muude võimalike tehniliste kahjustuste suhtes, mis võivad põhjustada andmete kadumist.

Meie halduspersonal hoolitseb teie ja teie meeskonna vajadustele kõige paremini vastava eelarve tagamise eest. Pidage meeles, et meie prioriteet on teie seadmete funktsionaalsuse taastamine.

Andmete taastamise teenus on see, mida teie Microsoft Surface’i arvuti vajab.

ALUSTage remonti

Juhul, kui klient nõustub eelarvega, alustatakse kohe andmete taastamise tehnilist tööd.

Andmete taastamise teenus võib kesta nädalast 15 päevani. Kõik sõltub teie Microsofti arvutis rakendatavate taastetehnikate keerukusest.

Tarnekuupäevad lepitakse kokku kliendiga. Juhul, kui mingil muul põhjusel kui meie töötajad ei saa tarne kuupäevast kinni pidada, teavitatakse teid sellest viivitamatult.

Sel moel julgustame suhtlema kliendi ja personali vahel. Lisaks klienditeeninduse optimaalsel tasemel hoidmisele.

Teie Microsofti pinna seadmed väärivad oma kõrguse poolest tehnilist teenust. Kelatose andmete taastamise teenus on see, mida olete otsinud.

TAOTLE KELATOSE TEENIST

Mida ootate andmete taastamise teenuse taotlemiseks? Teenuse taotlemine on väga lihtne ja kasu on lugematu.

Lisaks on teie meeskond asjatundlikes kätes, mida saate meie rajatistes tundma õppida.

Meie töötajad on teie teenistuses. Kui teil on kahtlusi meie teenuste ja nende kasutamise osas, võite neid julgesti meie töötajatele väljendada.

Samuti on Kelatose eesmärk pakkuda optimaalseid teenuseid, mis võimaldavad taastada arvutiseadmete funktsionaalsuse.

Meie juures pole teie Microsofti pinna seadmed tõrgeteta. Lisaks pakume teile kvaliteetseid tulemusi.

Leidke meid:

Telefon: 914 46 85 03

Mobiil: 601 289 443

Whatsapp: 618 546 663