Mēs visi kādā brīdī esam cietuši pilnīgu datu zudumu mūsu datorā programmatūras problēmu vai cilvēku kļūdu dēļ. Tāpat trauksme vai problēmas, kas rodas svarīgu datu zaudēšanas dēļ, liek klientam izmantot Kelatos datu atkopšanas pakalpojumu.

Datu atjaunošana no datora nav viegls uzdevums, taču datu atjaunošana no Microsoft Surface datora ir daudz grūtāka. Par laimi, Kelatos mēs specializējamies datu atgūšanā no Microsoft Surface aprīkojuma.

Vai jums ir nepieciešams pakalpojums? Zemāk mēs sniegsim jums visu, ko mēs jums sniegsim jūsu pieprasījuma brīdī. Atcerieties, ka mēs esam labākais datu atkopšanas pakalpojums Madridē.

MICROSOFT VIRSMĀ SPECIALIZĒTA DATU ATGŪŠANA

Kelatos nodrošina datu atkopšanas pakalpojumu, izmantojot augsti kvalificētus atkopšanas profesionāļus ar pārbaudāmu pieredzi un prasmēm, kas atzītas par viņu kvalitāti šajā jomā.

Mēs strādājam ar īpašām metodēm, kas spēs nepareizi vai aprīkojuma kļūmes dēļ iegūt un atgūt zaudēto saturu.

Jāatceras, ka ir ļoti maz gadījumu, kad datus var neatgriezeniski zaudēt, taču viss būs atkarīgs no ātruma, ar kādu jūs darbosities, lai ātri atgūtu datus, un no Microsoft Surface aprīkojuma nodarītā kaitējuma veida.

Tāpat nebaidieties no saviem datiem, pat ja cietais disks avarē, mums ir tehniski profesionāļi ar izcilām prasmēm.

Kelatos sniegs jums nepieciešamo pakalpojumu. Pieprasiet mūsu pakalpojumus.

Ko mēs nodrošināsim jūsu datu atkopšanai?

Uzņēmumā Kelatos mēs nodrošināsim jums datu atkopšanu visdažādākajos apstākļos. Datu atkopšanas pakalpojums ietver:

• formatētais cietais disks netiek atrasts
• Inficēts vīruss, cilvēku kļūda
• Bojāts vai izdzēsts cietā diska nodalījums
• Cietais disks / fiziskais bloks / dinamiskais nodalījums ir izdedzis
• Outlook, Microsoft Outlook atkopšana vai labošana
• ziņas informācija
• Datu zaudēšana dabas katastrofu, piemēram, plūdu, ugunsgrēku dēļ
• Atgūt datus, pat ja tie ir izdzēsti no atkritnes.

Surface-05
Surface-02
Surface_Mesa de trabajo 1
SURFACE 22-03
Surface-03
Anterior Siguiente

Katrā situācijā mēs jums piedāvāsim risinājumu, tā ir mūsu īpatnība. Izmantojot mūsu profesionālo personālu, datu atgūšana būs viegls uzdevums.

Kelatos mums ir speciālisti, kas nodrošinās datu atkopšanu. Datu atkopšanas pakalpojums jūs gaida. Ir pienācis laiks piešķirt Microsoft Surface aprīkojumam tā pelnīto kvalitāti.

• ĀTRĀ ATKŪŠANA

Mūsu tehniskais personāls strādā ar specializētām programmām, lai atgūtu izdzēstos failus un skenē cietajā diskā kopas, kas līdzinās failiem. Tādā veidā datu atkopšana ir efektīvāka un ātrāka.

Pie mums jūsu datu atgūšana ir drošība. Datu atkopšanas ātrums būs atkarīgs no zaudējumu sarežģītības.

Vai jums steidzami jāatkopj dati? Pieprasiet kelatos datu atkopšanas pakalpojumu.

Kā jūs rīkojaties ar datu atkopšanu?

Pirmkārt, mūsu tehniskajam personālam kompleksi jāizvērtē Microsoft virsmas komanda, un, pamatojoties uz diagnozi, tiks izlemta procedūra, kas jāveic optimālai failu atkopšanai.

No kā tas būs atkarīgs? Lielākā daļa no visiem scenārijiem, kas notiek datu atkopšanā. Tie varētu būt:

  • DARBĪBAS SISTĒMAS Neveiksme

Tas var notikt vienā diskā, nodalījumā vai operētājsistēmas problēmu dēļ. Šādos gadījumos faili ir jākopē tikai uz citu disku. Uzņēmumā Kelatos mums ir rīki, kas nepieciešami datu atkopšanai, pamatojoties uz šo scenāriju.

Lai izvairītos no šādiem gadījumiem vai sagatavotos tiem, mēs vienmēr iesakām izveidot Microsoft Surface cieto kopiju. Ja nezināt, kā to izdarīt, mūsu Microsoft Surface tehniskā dienesta darbinieki jums palīdzēs un izskaidros atbilstošo procesu.

Kelatos ir izšķiroši mazināt vai pilnībā novērst mūsu klientu šaubas. Ja jums jāzina vairāk par datu atkopšanas procesu, jautājiet ar pārliecību.

  • CIETO BRAUCIENU NEVEIKŠANA

Šajā gadījumā datu atgūšanas sarežģītība ir lielāka. Risinājumu var mainīt. Sākot no failu sistēmas labošanas, beidzot ar nodalījumu tabulu vai cietā diska datu atkopšanas paņēmienu izpildi.

Mūsu darbinieki ir pieredzējuši šāda veida sarežģītu datu atkopšanā. Jūsu aprīkojums un dati būs labākās Madrides rokās.

KĀPĒC PIEPRASĪT MŪSU DATU ATGŪŠANAS PAKALPOJUMU?

Pieprasot uzņēmuma Kelatos pakalpojumus, jūs pievienosiet priekšrocības sev un Microsoft Surface komandai. Sākot no taisnīgām cenām līdz optimāliem rezultātiem. Šeit mēs izskaidrojam dažus ieguvumus:

• SPECIALIZĒTI PROFESIONĀLI

Tas, kas mūs raksturo Kelatos, ir visu mūsu darbinieku profesionalitāte. Sākot no administratīvā personāla līdz tehniskajam personālam, viņiem ir pārbaudāma pieredze attiecīgajās darba jomās.

Tehniskā dienesta jomā mums ir inženieri un kvalificēts tehniskais personāls, kas veiks nepieciešamos remontdarbus, lai atgūtu jūsu datus.

• PIEEJAMAS CENAS

Mēs strādājam ar godīgām cenām tehnisko pakalpojumu tirgū. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem mēs iekasējam maksu par datu atkopšanas pakalpojumu.

Mūsu prioritāte ir nodrošināt jums vislabāko datu atkopšanas pakalpojumu par saprātīgu un pieņemamu cenu.

• BEZMAKSAS CENA

Mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju pieprasīt precīzu un patiesu cenu piedāvājumu viņu Microsoft Surface datu atkopšanas pakalpojumam.

Ko tev vajadzētu darīt? Jūsu aprīkojuma atvieglošana ir būtiska, tāpēc tehniskajam personālam būs iespēja rūpīgi novērtēt jūsu aprīkojumu, diagnosticēt to un sniegt jums piedāvājumu.

• IEDEVĪGI REZULTĀTI

Mums ir veiksmīgi pabeigta tehniskā darba uzskaite.

Klienti ir vislabākā reklāma. Tāpēc ir ļoti svarīgi iegūt klienta gaidītos rezultātus. Mēs strādāsim, lai nodrošinātu jums kvalitāti un profesionalitāti.

PASŪTĪJUMI DATU ATGŪŠANAS PAKALPOJUMA PIEPRASĪŠANAI

Pieprasīt mūsu datu atkopšanas pakalpojumu ir ļoti vienkārši. Jums vienkārši jāievēro šīs darbības:

KONTAKTI

Pirmais kontakts ir galvenais. To var izdarīt tieši mūsu birojos vai pa tālruni. Tagad jūs domājat, kā izveidot pirmo kontaktu? Mūsu tālruņa numurs un adrese ir norādīta Kelatos vietnē.

Mēs nestrādājam ar iepriekšējām tikšanām, mēs būsim jūsu rīcībā no pirmā brīža, kad sazināsieties ar mums, lai pieprasītu datu atkopšanas pakalpojumu.

Vai jūsu Microsoft Surface komandai ir nepieciešams pakalpojums? Nevilcinieties un pieprasiet servisu. Jūs Madridē atradīsities labākās profesionālās kvalitātes rokās.

ATBALSTĪT MICROSOFT VIRSMAS IEKĀRTAS

Vai vēlaties saņemt precīzu diagnozi un citātu? Lai to izdarītu, jums būs jāpiegādā Microsoft Surface aprīkojums mūsu specializētajam tehniskajam personālam.

Tajā pašā laikā jūsu aprīkojums tiks novērtēts attiecībā uz citiem iespējamiem tehniskiem bojājumiem, kas varētu izraisīt datu zudumu.

Mūsu administratīvais personāls parūpēsies, lai jums tiktu nodrošināts budžets, kas vislabāk atbilst jūsu un jūsu komandas vajadzībām. Atcerieties, ka mūsu prioritāte ir atjaunot jūsu aprīkojuma funkcionalitāti.

Datu atkopšanas pakalpojums ir nepieciešams jūsu Microsoft Surface datoram.

SĀKT REMONTU

Gadījumā, ja klients piekrīt budžetam, nekavējoties tiks sākts tehniskais darbs, lai atgūtu datus.

Datu atkopšanas pakalpojums var ilgt no nedēļas līdz 15 dienām. Tas viss ir atkarīgs no atkopšanas paņēmienu sarežģītības, kas jāievieš jūsu Microsoft datorā.

Piegādes datumi tiks saskaņoti ar klientu. Gadījumā, ja kāda iemesla dēļ, kas nav mūsu personāls, piegādes datumu nevar ievērot, jums par to tiks paziņots nekavējoties.

Tādā veidā mēs veicinām saziņu starp klientu un personālu. Papildus tam, ka klientu apkalpošana tiek uzturēta optimālā līmenī.

Jūsu Microsoft Surface aprīkojums ir pelnījis tehnisko apkalpošanu. Kelatos datu atkopšanas pakalpojums ir tas, ko jūs meklējāt.

PIEPRASĪT KELATOS PAKALPOJUMU

Ko jūs gaida, lai pieprasītu datu atkopšanas pakalpojumu? Pakalpojuma pieprasīšana ir ļoti vienkārša, un ieguvumi ir neskaitāmi.

Turklāt jūsu komanda būs ekspertu rokās, ar kurām jūs varat iepazīties mūsu telpās.

Mūsu darbinieki būs jūsu rīcībā. Ja jums ir šaubas par mūsu pakalpojumiem un to izmantošanu, varat droši tos izteikt mūsu darbiniekiem.

Tāpat Kelatos mērķis ir nodrošināt optimālus pakalpojumus, kas ļauj atjaunot datortehnikas funkcionalitāti.

Pie mums jūsu Microsoft Surface aprīkojumā nebūs traucējumu. Turklāt mēs jums piedāvāsim kvalitatīvus rezultātus.

Atrodiet mūs vietnē:

Tālrunis: 914 46 85 03

Mobilais tālrunis: 601 289 443

WhatsApp: 618 546 663