Tam tikru momentu visi patyrėme visišką duomenų praradimą savo kompiuteryje dėl programinės įrangos problemų ar kai kurių žmogiškų klaidų. Taip pat dėl ​​nerimo ar problemų, kylančių dėl svarbių duomenų praradimo, klientui reikia „Kelatos“ duomenų atkūrimo paslaugos.

Duomenų atkūrimas iš kompiuterio nėra lengva užduotis, tačiau daug sunkiau atkurti duomenis iš „Microsoft Surface“ kompiuterio. Laimei, „Kelatos“ specializuojasi duomenų atkūrime iš „Microsoft Surface“ įrangos.

Ar jums reikia paslaugos? Toliau pateiksime jums viską, ką pateiksime jūsų prašymo metu. Atminkite, kad mes esame geriausia duomenų atkūrimo tarnyba Madride.

DUOMENŲ ATGAVIMAS, SPECIALIZUOTAS „MICROSOFT“ PAVIRŠIUJE

„Kelatos“ teikia duomenų atkūrimo paslaugą pasitelkdamas aukštos kvalifikacijos atkūrimo specialistus, turinčius patikrinamą patirtį ir įgūdžius, pripažintus jų kokybe šioje srityje.

Mes dirbame taikydami specifinius metodus, kurie sugebės neteisingai arba dėl sugedusio įrenginio išgauti ir atkurti prarastą turinį.

Reikėtų prisiminti, kad yra labai nedaug atvejų, kai duomenis galima visam laikui prarasti, tačiau viskas priklausys nuo greičio, kuriuo dirbsite, kad greitai juos atkurtumėte, ir nuo „Microsoft Surface“ įrangos patirtos žalos tipo.

Be to, nebijokite dėl savo duomenų, net jei sugenda kietasis diskas, turime technikos profesionalų, turinčių puikių įgūdžių.

„Kelatos“ suteiks jums reikalingą paslaugą. Paprašykite mūsų paslaugų.

Ką mes suteiksime jūsų duomenims atkurti?

„Kelatos“ suteiks jums duomenų atkūrimą įvairiomis aplinkybėmis. Duomenų atkūrimo paslauga apima:

• Suformatuotas standusis diskas neaptinkamas
• Užkrėstas virusas, žmogaus klaida
• Pažeistas arba ištrintas standžiojo disko skaidinys
• Sudegė kietasis diskas / fizinis blokas / dinaminis skaidinys
• „Outlook“, „Microsoft Outlook“ atkūrimas arba taisymas
• pranešimo informacija
• Duomenų praradimas dėl stichinių nelaimių, tokių kaip potvyniai, gaisrai
• Atkurkite duomenis, net jei jie buvo ištrinti iš šiukšliadėžės.

Surface-05
Surface-02
Surface_Mesa de trabajo 1
SURFACE 22-03
Surface-03
Anterior Siguiente

Kiekvienoje situacijoje pateiksime jums sprendimą, tai yra mūsų specialybė. Be to, per mūsų profesionalų personalą duomenų atkūrimas bus lengva užduotis.

Kelatos mieste turime specialistų, kurie užtikrins duomenų atkūrimą. Duomenų atkūrimo tarnyba laukia jūsų. Atėjo laikas suteikti „Microsoft Surface“ įrangai jos nusipelnotą kokybę.

• Greitas atsigavimas

Mūsų techninis personalas dirba su specializuotomis programomis, kad atkurtų ištrintus failus ir kurie kietajame diske ieško grupių, panašių į failus. Tokiu būdu duomenų atkūrimas yra efektyvesnis ir greitesnis.

Pas mus duomenų atkūrimas yra saugumas. Duomenų atkūrimo greitis priklausys nuo praradimo sudėtingumo.

Ar jums reikia skubiai atkurti duomenis? Prašykite kelatos duomenų atkūrimo paslaugos.

Kaip tęsti duomenų atkūrimą?

Visų pirma, mūsų techninis personalas turi kompleksiškai įvertinti „Microsoft“ paviršiaus komandą ir, atsižvelgiant į diagnozę, bus nuspręsta, kokia procedūra bus atlikta norint optimaliai atkurti failą.

Nuo ko tai priklausys? Labiausiai scenarijus, kuris įvyksta atkuriant duomenis. Tai gali būti:

  • VEIKLOS SISTEMOS GEDIMAS

Tai gali atsitikti viename diske, skaidinyje arba dėl operacinės sistemos problemų. Tokiais atvejais failus reikia nukopijuoti tik į kitą diską. „Kelatos“ mes turime įrankius, kurių reikia norint atkurti duomenis pagal šį scenarijų.

Kad išvengtumėte šių atvejų ar pasirengtumėte jiems, visada rekomenduojame pasidaryti spausdintą „Microsoft Surface“ kopiją. Jei nežinote, kaip tai padaryti, mūsų „Microsoft Surface“ techninio aptarnavimo personalas jums padės ir paaiškins atitinkamą procesą.

„Kelatos“ yra labai svarbu sušvelninti arba visiškai pašalinti mūsų klientų abejones. Jei jums reikia daugiau sužinoti apie duomenų atkūrimo procesą, paklauskite su pasitikėjimu.

  • SUNKIO PAVAROS GEDIMAS

Šiuo atveju duomenų atkūrimo sudėtingumas yra didesnis. Sprendimas gali būti įvairus. Nuo failų sistemos taisymo, skaidinių lentelės ar kietojo disko duomenų atkūrimo būdų.

Mūsų darbuotojai turi patirties atliekant tokio tipo sudėtingą duomenų atkūrimą. Jūsų įranga ir duomenys bus geriausiose Madrido rankose.

KODĖL Prašoma mūsų duomenų atkūrimo tarnybos?

Prašydami „Kelatos“ bendrovės paslaugų, jūs pridėsite naudos sau ir „Microsoft Surface“ komandai. Nuo teisingų kainų iki optimalių rezultatų. Čia mes paaiškiname keletą privalumų:

• SPECIALIZUOTI PROFESIONALAI

„Kelatos“ mus apibūdina visų darbuotojų profesionalumas. Nuo administracinio personalo iki techninio personalo jie turi patikrinamą patirtį savo atitinkamose darbo srityse.

Techninio aptarnavimo srityje turime inžinierių ir kvalifikuotą techninį personalą, kurie atliks reikiamą remontą, kad atkurtumėte jūsų duomenis.

• PRIEINAMOS KAINOS

Dirbame su teisingomis kainomis techninių paslaugų rinkoje. Skirtingai nei kitos įmonės, mes mokame už duomenų atkūrimo paslaugą.

Mūsų prioritetas yra suteikti jums geriausią duomenų atkūrimo paslaugą už priimtiną ir prieinamą kainą.

• NEMOKAMA KAINA

Mes suteikiame savo klientams galimybę paprašyti tikslios ir teisingos „Microsoft Surface“ duomenų atkūrimo paslaugos kainos.

Ką tu turėtum daryti? Labai svarbu palengvinti jūsų įrangą, todėl techninis personalas turės galimybę nuodugniai įvertinti jūsų įrangą, ją diagnozuoti ir pateikti jums citatą.

• PALANKIOS REZULTATAI

Turime sėkmingai atliktų techninių darbų įrašą.

Geriausia reklama yra klientai. Todėl labai svarbu gauti rezultatus, kurių tikisi klientas. Sieksime suteikti jums kokybę ir profesionalumą.

VEIKSMAI, KAD PRAŠYTŲ DUOMENŲ ATKŪRIMO PASLAUGOS

Prašyti mūsų duomenų atkūrimo paslaugos yra labai paprasta. Jums tereikia laikytis šių veiksmų:

KONTAKTAS

Pirmas kontaktas yra pagrindinis dalykas. Tai galite padaryti tiesiogiai mūsų biuruose arba telefonu. Dabar jums įdomu, kaip užmegzti pirmąjį kontaktą? Mūsų telefono numeris ir adresas pateikiami „Kelatos“ svetainėje.

Mes nedirbame su ankstesniais susitikimais, mes būsime jūsų žinioje nuo pat pirmo momento, kai susisieksite su mumis ir paprašysite duomenų atkūrimo paslaugos.

Ar jūsų „Microsoft Surface“ komandai reikalinga paslauga? Nedvejokite ir kreipkitės į paslaugą. Madride būsite geriausiose profesionalios kokybės rankose.

LENGVINTI „MICROSOFT“ PAVIRŠIŲ ĮRENGINĮ

Ar norite gauti tikslią diagnozę ir citatą? Tam turėsite tiekti „Microsoft Surface“ įrangą mūsų specializuotam techniniam personalui.

Tuo pačiu metu bus įvertinta jūsų įranga dėl kitų galimų techninių pažeidimų, kurie gali sukelti duomenų praradimą.

Mūsų administracijos darbuotojai pasirūpins, kad jums būtų skirtas biudžetas, kuris geriausiai atitiktų jūsų ir jūsų komandos poreikius. Atminkite, kad mūsų prioritetas yra atkurti jūsų įrangos funkcionalumą.

Duomenų atkūrimo paslaugos reikia jūsų „Microsoft Surface“ kompiuteriui.

PRADĖTI REMONTUS

Jei klientas sutinka su biudžetu, nedelsiant bus pradėtas techninis darbas norint atkurti duomenis.

Duomenų atkūrimo tarnyba gali trukti nuo savaitės iki 15 dienų. Viskas priklauso nuo „Microsoft“ kompiuteryje įdiegtų atkūrimo būdų sudėtingumo.

Pristatymo datos bus suderintos su klientu. Jei dėl kokių nors priežasčių, nesusijusių su mūsų darbuotojais, pristatymo datos negalima laikytis, jums apie tai bus nedelsiant pranešta.

Tokiu būdu mes skatiname kliento ir personalo bendravimą. Be to, kad klientų aptarnavimas būtų optimalus.

„Microsoft Surface“ įranga nusipelno techninio aptarnavimo. „Kelatos“ duomenų atkūrimo paslauga yra tai, ko jūs ieškojote.

Prašykite KELATOS paslaugos

Ko laukiate, kol pateiksite užklausą dėl duomenų atkūrimo paslaugos? Prašyti paslaugos yra labai paprasta, o nauda yra begalė.

Be to, jūsų komanda bus ekspertų rankose, su kuriomis galėsite susipažinti mūsų patalpose.

Mūsų darbuotojai bus jūsų paslaugoms. Jei abejojate dėl mūsų paslaugų ir kaip jomis naudotis, galite jas saugiai išreikšti mūsų darbuotojams.

Taip pat „Kelatos“ siekia teikti optimalias paslaugas, kurios leistų atkurti kompiuterinės įrangos funkcionalumą.

Pas mus jūsų „Microsoft Surface“ įranga bus be trikdžių. Be to, mes jums pasiūlysime kokybiškus rezultatus.

Mus rasite:

Telefonas: 914 46 85 03

Mobilusis telefonas: 601 289 443

„Whatsapp“: 618 546 663