Microsoft Surface Servicio Técnico, odzyskiwanie danych

Kelatos y Surface el meor Equipo! Jak uzyskać bezpłatną usługę i serwis techniczny na wszelki wypadek.
Conocemos może być jedną z koniecznych rzeczy, ale nie jest to idealne rozwiązanie. Urządzenia Microsoft Surface są wyposażone w różne technologie gier, ale są one wysoce zalecane i przydatne.
Kelatos nie mają stałych kondensatorów do najnowszego sprzętu i oprogramowania, które są dostępne na rynku, zanim zaoferują najbardziej zaawansowany sprzęt i oprogramowanie dla Microsoft Surface w Hiszpanii i dużą precyzję.
Ponemos można ustawić tak, aby uzupełniał zapasy repertuaru i oryginalnych akcesoriów w ich oryginalnej kolejności, ale zostaną one zamknięte w skrzynce przełącznej bez towaru.
Trabajamos con todos los Modele de Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 y 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 y Surface Book 2.
Oto niektóre z zaawansowanych systemów operacyjnych dostępnych w następujących równaniach: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro, inne sterowniki.
Nie ma autobusów, tylko najbardziej wyspecjalizowana usługa dedykowana wyłącznie dla Microsoft Surface Units, z gwarantowaną, dokładną i precyzyjną kalibracją. Y lo mejor de todo es que, nuestra primera revisión es totalmente gratis.
¿KIEDY TENEMOS PRZED TO?
Recuperación de Datos:
Zapewniamy profesjonalne głośniki z pojemnością, aby uzyskać informacje na temat jednostki dyskotekowej, morza nad morzem lub nad morzem. Sea cual sea el caso gwarantuje jedne z idealnych wstępnych rekonwalescencji w 100%.
Pantalla Surface Cambios:
Istnieje kasyno spodni do kół, automatyczna gwarancja Microsoft, która jako jedyna ma przyczyny zewnętrzne. Sabemosowie, którzy pracują w przenośnych załogach, mogą podejrzewać wypadek, ale tylko wielu klientów ma taką sytuację, jako taką, ma ostrzeżenie solo, mają tylko kontakt ze swoimi nosotros i rozwiązaniami. instantes.
Powierzchnia baterii Reemplazo:
Bateria jest śrubokrętem, ale należy pamiętać, że w Kelatos zapewnia się serwis techniczny, aby zapewnić prawidłowe użycie baterii. Najnowsze testy diagnostyczne są całkowicie bezpłatne. Jako warunek konieczny jest cambio i instalacja nowej baterii, która musi być specjalnie zaprojektowana i naprawiona.

Llamamos