Microsoft Surface Technical Service, opravy

Kelatos and Surface nejlepší tým! Pokud hledáte kompletní radu, technický servis a originální náhradní díly, máme pro vás to.
Známe každou z vašich potřeb, takže jsme dokonalým řešením vašeho problému. Zařízení Microsoft Surface má špičkovou technologii, takže je nejlepší nechat je v profesionálních rukou. Pomůžeme vám udržet počítač v optimálních podmínkách, prodloužit jeho životnost a výkon.
Ve společnosti Kelatos se neustále vzděláváme, abychom drželi krok s novými technikami a nástroji, které přicházejí na trh, abychom vám nabídli nejlepší a nejkompletnější technické služby pro Microsoft Surface ze všech Madridu a za neuvěřitelné ceny.
Jaké jsou výhody náboru?
Nové vybavení a vysoce vyškolený personál, s více než 10 lety prověřených výsledků, se účastníme v pořadí příjezdu, takže byste neměli čekat na schůzku.
Máme expresní službu, abychom vyřešili i ty nejsložitější případy v krátké době.
Nabízíme více služeb a originální náhradní díly na jednom místě.
Unikátní na trhu s jednoletou zárukou.
První diagnóza a recenze je zcela zdarma.
Centrální poloha, najdete nás v sousedství Chamberí, ulice Joaquín María López, 26, 28015 Madrid, v těsné blízkosti stanice metra Islas Philipinas.

Pracujeme se všemi modely Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 a 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 a Surface Book 2.
Dáme vám k dispozici nejkompletnější sklad náhradních dílů a originálního příslušenství v našem obchodě, takže vše, co potřebujete, najdete na jednom místě pro vaše pohodlí.
Jsme odborníci na operační systémy běžně používané v těchto zařízeních, například: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro.
V našich zařízeních budete mít prémiovou službu určenou výhradně pro jednotky Microsoft Surface, s kvalitou, bezpečností a zaručenými cenami. Připomínáme, že naše první je bezplatná recenze, aniž by to znamenalo jakýkoli závazek.

Znáte naše služby?
Záchrana dat:
Naši vysoce vyškolení profesionálové vám pomohou získat všechny informace z diskové jednotky vašeho počítače, ať už v důsledku logického poškození nebo fyzického poškození jednotky. V každém případě garantujeme, že jsme ideální možností, jak obnovit všechny vaše soubory 100% a v nejkratším možném čase.
Změna povrchové obrazovky:
 Pokud dojde k poškození obrazovky, společnost Microsoft automaticky zruší záruku, protože jde o chybu způsobenou vnějšími příčinami. Víme, že přenosné počítače jsou náchylnější k náhodným poklesům, takže máme mnoho zákazníků se stejnou situací, ale klid, řešení máte na dosah ruky, stačí nás kontaktovat a problém obrazovky vyřešíme okamžiky
Výměna povrchové baterie:
Baterie je životnost počítače, a proto je její dobrý výkon tak důležitý. V Kelatosu najdete technickou službu, která vám pomůže vyhodnotit užitečnost vaší baterie. Naše počáteční diagnóza je zcela zdarma. Pokud vaše zařízení následně vyžaduje výměnu a instalaci nové baterie, uvedeme veškeré náklady na náhradní díly a odbornou práci.
Odemknout povrch Microsoft:
To je jeden z hlavních problémů našich zákazníků a bohužel vám musíme říci, že to není něco, co lze vyřešit doma, víme velmi dobře, jak na to, odemkneme vaše zařízení, abyste měli přístup okamžitě a se všemi jeho funkcemi.
Stačí nás kontaktovat, naše čísla budou k dispozici, vytočíte 914 468 503, rádi vám pomůžeme.
Instalace Windows:
Operační systémy se liší podle každého modelu povrchu, jsou přizpůsobeny konkrétním funkcím každé jednotky. Vyznačujeme se opravou, výměnou a instalací nejvhodnějšího systému Windows pro váš počítač, máme naléhavou instalační službu, abychom uspokojili naše nejnáročnější klienty.

Problémy s WiFi?
Přijďte k nám, naši profesionálové (inženýři, technici a specialisté) budou vždy k dispozici, abychom poskytli kompletní diagnózu a radu, kde uvedeme, jaký je problém vaší jednotky a všechny způsoby opravy, které můžeme použít, abychom vyřešili jakýkoli typ poruchy okamžitě
Máte pocit, že vaše jednotka pracuje pomalu nebo špatně?
Můžeme čelit malwaru, žádný počítač není v bezpečí před těmito škodlivými viry, které mohou způsobit vážné poškození jednotky. Náš tým provádí účinný technický zásah, aby důkladně vyčistil jednotku a zajistil vyloučení nepříjemných návštěvníků.
Malwarové viry mají různá jména, ale každý z nich představuje pro váš počítač vážnou hrozbu:
 Adware / PUP: Jedná se o nejčastější typ viru, který umožňuje přístup k nežádoucím reklamám.
Trojské koně: Jsou nejnebezpečnější, s nimi byste mohli ztratit důležité soukromé informace.
Botnets and Rogues: Menší viry, ale také poškozují správnou funkci jednotky.
Ransomware / Crypto-Ransomware: Tato třída virů je spojena s elektronickým podvodem a vydíráním, takže musíte být velmi opatrní.
Jak uvidíte, je velmi důležité udržovat jednotku a informace v bezpečí před těmito nebezpečnými viry, které mohou ohrozit bezpečnost vašich informací, nepřijímat zbytečná rizika a jít do našeho obchodu, rádi provedeme analýzu vašeho zařízení, abychom zajistili vaše data a klid v duši .
Služba, kterou nenajdete snadno, je rozšíření pevného disku, proto jsme se specializovali, přinášeli nejinovativnější a nejúčinnější techniky, vše to bude mnohem levnější a produktivnější, než se zdá, vyzýváme vás, abyste si to prohlédli sami.
Statistiky a názory stovek klientů jasně potvrzují naši úroveň odhodlání, služeb a důvěry, a proto jsme v této konkurenční oblasti zůstali průkopníky a dosáhli nejlepšího počtu úspěšných případů na celém španělském území.

Llamamos