Microsoft Virsmas tehniskais dienests, remonts

Kelatos un Surface labākā komanda! Ja jūs meklējat pilnīgu padomu, tehnisko apkalpošanu un oriģinālās rezerves daļas, mēs to jums piedāvājam.
Mēs zinām katru no jūsu vajadzībām, tāpēc mēs esam ideāls risinājums jūsu problēmai. Microsoft Surface iekārtām ir augstākās klases tehnoloģijas, tāpēc vislabāk ir atstāt tās profesionālu rokās. Mēs palīdzēsim jums saglabāt jūsu datoru optimālos apstākļos, palielinot tā lietderīgās lietošanas laiku un veiktspēju.
Kelatos mēs pastāvīgi apmācāmies sekot līdzi tirgū pieejamajām jaunajām metodēm un rīkiem, piedāvāt jums vislabāko un vispilnīgāko tehnisko servisu visas Madrides Microsoft Surface un par neticamām cenām.
Kādas ir mūsu nolīgšanas priekšrocības?
Jaunu aprīkojumu un augsti apmācītu personālu ar vairāk nekā 10 gadu pierādītu pieredzi, mēs apmeklējam ierašanās secībā, tāpēc jums nevajadzētu gaidīt tikšanos.
Mums ir Express Service, lai īsā laikā atrisinātu pat vissarežģītākos gadījumus.
Mēs piedāvājam vairākus pakalpojumus un oriģinālās rezerves daļas vienā vietā.
Unikāls tirgū ar 1 gada garantiju.
Pirmā diagnoze un pārskatīšana ir pilnīgi bez maksas.
Centrālā atrašanās vieta, atrodiet mūs Chamberí apkārtnē, Calle de Joaquín María López, 26, 28015 Madrid, ļoti tuvu Islas Philipinas metro stacijai.

Mēs strādājam ar visiem Virsmas modeļiem: Surface Pro (2,3,4,5), 2. un 3. virsmu, Surface RT, Surface Book mod. 1703. gads un 2. virsgrāmata.
Mēs nododam jūsu rīcībā vispilnīgākos rezerves daļu un oriģinālo piederumu krājumus mūsu veikalā, tāpēc jūs atradīsit visu nepieciešamo vienuviet jūsu ērtībai.
Mēs esam eksperti operētājsistēmās, kuras parasti izmanto šādās ierīcēs, piemēram: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro, cita starpā.
Mūsu telpās jums būs pieejams premium serviss, kas paredzēts tikai Microsoft Surface vienībām, ar kvalitāti, drošību un garantētām cenām. Atgādinām, ka mūsu pirmais ir bezmaksas pārskats, neko nenozīmējot.

VAI ZINĀT MŪSU PAKALPOJUMUS?
Datu atkopšana:
Mūsu augsti apmācīti speciālisti palīdzēs iegūt visu informāciju no datora diska vai nu loģisku, vai fizisku diska bojājumu dēļ. Jebkurā gadījumā mēs garantējam, ka mēs esam ideāls risinājums, lai atgūtu visus jūsu failus 100% un pēc iespējas īsākā laikā.
Virsmas ekrāna maiņa:
 Ja ir bojāts ekrāna korpuss, Microsoft automātiski anulē garantiju, jo tā ir kļūda ārēju iemeslu dēļ. Mēs zinām, ka portatīvie datori ir jutīgāki pret nejaušiem kritieniem, tāpēc mums ir daudz klientu, kuriem ir tāda pati situācija, taču mierīgi, jums ir risinājums pa rokai, jums vienkārši jāsazinās ar mums, un mēs jūsu ekrāna problēmu atrisināsim instanti
Virsmas akumulatora nomaiņa:
Akumulators ir datora kalpošanas laiks, tāpēc tā labā veiktspēja ir tik svarīga, Kelatosā atradīsit tehnisko dienestu, kas palīdzēs novērtēt akumulatora lietderību. Mūsu sākotnējā diagnoze ir pilnīgi bezmaksas. Ja pēc tam jūsu aprīkojumam būs nepieciešama jauna akumulatora nomaiņa un uzstādīšana, mēs norādīsim visus rezerves daļu un specializētā darba izdevumus.
Atbloķējiet Microsoft virsmu:
Šī ir viena no galvenajām klientu problēmām, un diemžēl mums jums tas jāsaka, ka to nevar atrisināt mājās, mēs ļoti labi zinām, kā to izdarīt, mēs atbloķējam jūsu aprīkojumu, lai jūs varētu piekļūt uzreiz un ar visām tā funkcijām.
Vienkārši sazinieties ar mums, mūsu numuri jums būs pieejami, zvanot pa tālruni 914 468 503, mēs ar prieku jums palīdzēsim.
Windows instalēšana:
Operētājsistēmas atšķiras atkarībā no katra virsmas modeļa, tās ir pielāgotas katras vienības īpašajām funkcijām. Mēs raksturojam jūsu datoram vispiemērotākās Windows remonta, nomaiņas un instalēšanas pakalpojumus, un mums ir steidzams instalēšanas pakalpojums, lai apmierinātu mūsu prasīgākos klientus.

Vai jums ir problēmas ar Wifi?
Nāciet pie mums, mūsu profesionāļi (inženieri, tehniķi un speciālisti) vienmēr būs pieejami, lai sniegtu pilnīgu diagnostiku un konsultācijas, kur mēs norādīsim, kāda ir jūsu vienības problēma, un visas remonta metodes, kuras mēs varam izmantot, lai atrisinātu jebkura veida kļūmes. uzreiz
Vai jums šķiet, ka jūsu vienība darbojas lēni vai darbojas nepareizi?
Iespējams, ka mēs saskaramies ar ļaunprātīgas programmatūras vīrusu, neviens dators nav pasargāts no šiem ļaunprātīgajiem vīrusiem, kas var nopietni sabojāt ierīci. Mūsu komanda veic efektīvu tehnisko iejaukšanos, lai rūpīgi notīrītu jūsu vienību un nodrošinātu nepatīkamu apmeklētāju novēršanu.
Ļaunprātīgas programmatūras vīrusiem ir dažādi nosaukumi, taču katrs no tiem nopietni apdraud jūsu datoru:
 Reklāmprogrammatūra / PUP: tie ir visizplatītākais vīrusa tips, tie ļauj piekļūt nevēlamām reklāmām.
Trojas zirgi: tie ir visbīstamākie, kopā ar viņiem jūs varētu zaudēt svarīgu privāto informāciju.
Robottīkli un ļaundari: mazāki vīrusi, taču tie arī sabojā pareizu jūsu vienības darbību.
Ransomware / Crypto-Ransomware: Šī vīrusu klase ir saistīta ar elektronisku krāpšanu un izspiešanu, tāpēc jums jābūt īpaši uzmanīgam.
Kā redzēsit, ir ļoti svarīgi sargāt savu vienību un informāciju no šiem bīstamajiem vīrusiem, kas var radīt briesmas jūsu informācijas drošībai, neuzņemties nevajadzīgu risku un dodieties uz mūsu veikalu, mēs labprāt analizēsim jūsu aprīkojumu, lai nodrošinātu jūsu datus un jūsu sirdsmieru. .
Pakalpojums, kuru jūs viegli neatradīsit, ir cietā diska paplašināšana, jo tam mēs esam specializējušies, nodrošinot inovatīvākās un efektīvākās tehnikas, tas viss būs daudz lētāk un produktīvāk, nekā šķiet, mēs aicinām jūs to pārbaudīt pats.
Simtiem klientu statistika un viedokļi skaidri apstiprina mūsu apņemšanās, apkalpošanas un uzticēšanās līmeni, tāpēc mēs esam palikuši par pionieriem šajā konkurences jomā, sasniedzot labākos veiksmīgo lietu rādītājus visā Spānijas teritorijā.

Llamamos