Wszyscy doświadczyliśmy w pewnym momencie całkowitej utraty danych na naszym komputerze z powodu problemów z oprogramowaniem lub błędu ludzkiego. Podobnie niepokój lub problemy wynikające z utraty ważnych danych sprawiają, że klient potrzebuje usługi odzyskiwania danych Kelatos.

Przywracanie danych z komputera nie jest łatwym zadaniem, ale przywracanie danych z komputera Microsoft Surface jest znacznie trudniejsze. Na szczęście w Kelatos specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych ze sprzętu Microsoft Surface.

Potrzebujesz usługi? Poniżej przekażemy Ci wszystko, co udzielimy Ci w momencie Twojej prośby. Pamiętaj, że jesteśmy najlepszą usługą odzyskiwania danych w Madrycie.

ODZYSKIWANIE DANYCH SPECJALIZOWANE W MICROSOFT SURFACE

Kelatos świadczy usługę odzyskiwania danych, korzystając z usług wysoko wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem danych z weryfikowalnym doświadczeniem i umiejętnościami uznanymi za jakość w tej dziedzinie.

Pracujemy z określonymi technikami, które będą w stanie wydobyć i odzyskać utracone treści niepoprawnie lub z powodu awarii sprzętu.

Należy pamiętać, że w bardzo niewielu przypadkach dane mogą zostać utracone na stałe, ale wszystko będzie zależało od szybkości, z jaką będziesz działać, aby uzyskać ich szybkie odzyskanie oraz od rodzaju uszkodzeń poniesionych przez sprzęt Microsoft Surface.

Podobnie, nie obawiaj się o swoje dane, nawet jeśli dysk twardy ulegnie awarii, mamy specjalistów technicznych o wyjątkowych umiejętnościach.

Kelatos zapewni Ci usługę, której potrzebujesz. Poproś o nasze usługi.

Co zapewnimy, aby odzyskać Twoje dane?

W Kelatos zapewnimy Ci odzyskiwanie danych w różnych okolicznościach. Usługa odzyskiwania danych obejmuje:

  • Formatirani tvrdi disk nije otkriven
  • Zaraženi virus, ljudska pogreška
  • Oštećena ili izbrisana particija tvrdog diska
  • Izgorjeli su tvrdi disk / fizički blok / dinamička particija
  • Outlook, Microsoft Outlook oporavak ili popravak
  • podaci o poruci
  • Gubitak podataka uslijed prirodnih katastrofa poput poplava, požara
  • Obnovite podatke čak i ako su izbrisani iz koša za smeće.
Surface-05
Surface-02
Surface_Mesa de trabajo 1
SURFACE 22-03
Surface-03
Anterior Siguiente

Na każdą sytuację zapewnimy rozwiązanie, to nasza specjalność. Ponadto, dzięki naszej profesjonalnej kadrze, odzyskanie danych będzie łatwym zadaniem.

W Kelatos mamy specjalistów, którzy zadbają o odzyskanie danych. Usługa odzyskiwania danych czeka na Ciebie. Nadszedł czas, aby zapewnić Twojemu sprzętowi Microsoft Surface jakość, na jaką zasługuje.

• SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA

Nasz personel techniczny pracuje ze specjalistycznymi programami do odzyskiwania skasowanych plików, które skanują dysk twardy w poszukiwaniu klastrów przypominających pliki. W ten sposób odzyskiwanie danych jest skuteczniejsze i szybsze.

Z nami odzyskanie Twoich danych to bezpieczeństwo. Szybkość odzyskiwania danych będzie zależeć od złożoności utraty.

Czy potrzebujesz pilnie odzyskać swoje dane? Poproś o usługę odzyskiwania danych Kelatos.

Jak postępować z odzyskiwaniem danych?

Przede wszystkim zespół Microsoft Surface musi zostać kompleksowo oceniony przez nasz personel techniczny, a na podstawie diagnozy zostanie podjęta decyzja o procedurze, którą należy wykonać w celu optymalnego odzyskania pliku.

Od czego to będzie zależeć? Przede wszystkim tego rodzaju scenariusz, który występuje przy odzyskiwaniu danych. Mogą to być:

  • AWARIA SYSTEMU OPERACYJNEGO

Może się to zdarzyć na pojedynczym dysku, na partycji lub z powodu problemów w systemie operacyjnym. W takich przypadkach wystarczy skopiować pliki na inny dysk. W Kelatos mamy narzędzia potrzebne do odzyskiwania danych w oparciu o ten scenariusz.

Aby uniknąć takich przypadków lub przygotować się na nie, zawsze zalecamy wykonanie papierowej kopii urządzenia Microsoft Surface. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nasi pracownicy obsługi technicznej Microsoft Surface pomogą i wyjaśnią odpowiedni proces.

Łagodzenie lub całkowite wyeliminowanie wątpliwości naszych klientów jest kluczowe dla Kelatos, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie odzyskiwania danych, zapytaj z ufnością.

  • AWARIA DYSKU TWARDEGO

W takim przypadku złożoność odzyskiwania danych jest większa. Rozwiązanie może być zróżnicowane. Od naprawy systemu plików po tabelę partycji lub wykonywanie technik odzyskiwania danych z dysku twardego.

Nasi pracownicy mają doświadczenie w wykonywaniu tego typu kompleksowego odzyskiwania danych. Twój sprzęt i dane będą w najlepszych rękach Madrytu.

DLACZEGO POTRZEBUJESZ NASZEJ USŁUGI ODZYSKIWANIA DANYCH?

Zamawiając usługi firmy Kelatos, zyskasz korzyści dla siebie i swojego zespołu Microsoft Surface. Od uczciwych cen do optymalnych wyników. Tutaj wyjaśniamy niektóre korzyści:

• WYSPECJALIZOWANI PROFESJONALIŚCI

To co nas wyróżnia w Kelatos to profesjonalizm wszystkich naszych pracowników. Od pracowników administracyjnych po personel techniczny, mają weryfikowalne doświadczenie w swoich dziedzinach pracy.

W obszarze serwisu technicznego posiadamy inżynierów oraz wykwalifikowany personel techniczny, który dokona niezbędnych napraw w celu odzyskania Twoich danych.

• DOSTĘPNE CENY

Na rynku usług technicznych pracujemy po uczciwych cenach. W przeciwieństwie do innych firm, pobieramy opłaty za usługę odzyskiwania danych.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najlepszej usługi odzyskiwania danych w rozsądnej i przystępnej cenie.

• BEZPŁATNA WYCENA

Zapewniamy naszym klientom możliwość zażądania dokładnej i uczciwej wyceny usługi odzyskiwania danych Microsoft Surface.

Co powinieneś zrobić? Ułatwienie Twojego sprzętu jest niezbędne, dlatego personel techniczny będzie miał możliwość dokładnej oceny Twojego sprzętu, zdiagnozowania go i przedstawienia wyceny.

• KORZYSTNE WYNIKI

Posiadamy zapis z pomyślnie wykonanych prac technicznych.

Klienci są najlepszą reklamą. Dlatego uzyskanie wyników, których oczekuje klient, jest kluczowe. Postaramy się zapewnić Ci jakość i profesjonalizm.

KROKI DO ZAMÓWIENIA USŁUGI ODZYSKIWANIA DANYCH

Zamówienie naszej usługi odzyskiwania danych jest bardzo proste. Musisz tylko przestrzegać następujących kroków:

KONTAKT

Najważniejsze jest nawiązanie pierwszego kontaktu. Możesz to zrobić bezpośrednio w naszych biurach lub telefonicznie. Teraz zastanawiasz się, jak nawiązać pierwszy kontakt? Nasz numer telefonu i adres znajdują się na stronie Kelatos.

Nie pracujemy z wcześniejszymi spotkaniami, będziemy do Twojej dyspozycji od pierwszego kontaktu z nami, aby poprosić o usługę odzyskiwania danych.

Czy Twój zespół Microsoft Surface potrzebuje tej usługi? Nie wahaj się i poproś o usługę. Będziesz w najlepszych rękach profesjonalnej jakości w Madrycie.

UŁATWIA WYPOSAŻENIE POWIERZCHNI MICROSOFT

Chcesz otrzymać dokładną diagnozę i wycenę? W tym celu musisz dostarczyć sprzęt Microsoft Surface naszemu wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu.

Jednocześnie Twój sprzęt zostanie oceniony pod kątem innych możliwych uszkodzeń technicznych, które mogą prowadzić do utraty danych.

Nasi pracownicy administracyjni zadbają o to, aby budżet najlepiej odpowiadał potrzebom Twoim i Twojego zespołu. Pamiętaj, naszym priorytetem jest przywrócenie funkcjonalności Twojego sprzętu.

Usługa odzyskiwania danych jest tym, czego potrzebuje Twój komputer Microsoft Surface.

ROZPOCZNIJ NAPRAWY

W przypadku, gdy klient zgadza się z budżetem, prace techniczne mające na celu odzyskanie danych rozpoczną się natychmiast.

Usługa odzyskiwania danych może trwać od tygodnia do 15 dni. Wszystko zależy od złożoności technik odzyskiwania, które zostaną zaimplementowane na komputerze Microsoft.

Terminy dostaw zostaną uzgodnione z klientem. W przypadku, gdy z jakichkolwiek przyczyn niezależnych od naszego personelu termin dostawy nie może być dotrzymany, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony.

W ten sposób zachęcamy do komunikacji między klientem a personelem. Oprócz utrzymania obsługi klienta na optymalnym poziomie.

Twój sprzęt Microsoft Surface zasługuje na serwis techniczny swojej wysokości. Usługa odzyskiwania danych Kelatos jest tym, czego szukałeś.

ZAMÓW USŁUGĘ KELATOS

Na co czekasz, aby poprosić o usługę odzyskiwania danych? Zlecenie usługi jest bardzo proste, a korzyści są niezliczone.

Dodatkowo Twój zespół będzie w rękach ekspertów, z którymi możesz się zapoznać w naszych obiektach.

Nasz personel będzie do Państwa dyspozycji. Jeśli masz wątpliwości co do naszych usług i sposobu korzystania z nich, możesz bezpiecznie wyrazić je naszemu personelowi.

Podobnie Kelatos dąży do zapewnienia optymalnych usług, które umożliwiają przywrócenie funkcjonalności sprzętu komputerowego.

Dzięki nam Twój sprzęt Microsoft Surface będzie wolny od usterek. Ponadto zaoferujemy Ci wyniki wysokiej jakości.

Znajdź nas na:

Telefon: 914 46 85 03

Telefon komórkowy: 601 289 443

Whatsapp: 618 546 663