Technická služba, oprava povrchu Microsoft, obnova dát

Kelatos and Surface najlepší tím! Ak hľadáte kompletné poradenstvo a technický servis, máme ho pre vás.
Poznáme každú z vašich potrieb, takže sme dokonalým riešením vášho problému. Zariadenie Microsoft Surface je vybavené špičkovou technológiou, preto je najlepšie nechať ho v profesionálnych rukách.
V spoločnosti Kelatos sa neustále vzdelávame, aby sme držali krok s novými technikami a nástrojmi, ktoré prichádzajú na trh, aby sme vám ponúkli najlepšie technické služby pre Microsoft Surface v celom Španielsku a za najlepšie ceny.
V našom obchode máme k dispozícii najkompletnejší sklad náhradných dielov a originálneho príslušenstva, takže všetko, čo potrebujete, nájdete na jednom mieste.
Pracujeme so všetkými modelmi Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 a 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 a povrchová kniha 2.
Sme odborníci na operačné systémy bežne používané v týchto zariadeniach, ako napríklad: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro.
Už nemusíte hľadať ďalej, máme najlepšiu špecializovanú službu určenú výlučne pre jednotky Microsoft Surface s kvalitou, bezpečnosťou a zaručenými cenami. A čo je najlepšie, naša prvá recenzia je úplne zadarmo.
ČO MÁME PRE VÁS?
Záchrana dát:
Naši vysoko vyškolení profesionáli vám pomôžu získať všetky informácie z diskovej jednotky vášho počítača, či už v dôsledku logického poškodenia alebo fyzického poškodenia jednotky. V každom prípade zaručujeme, že sme ideálnou možnosťou na obnovenie všetkých vašich súborov 100% av čo najkratšom čase.
Zmeny povrchovej obrazovky:
Ak dôjde k poškodenému prípadu obrazovky, spoločnosť Microsoft automaticky zruší záruku, pretože ide o chybu spôsobenú vonkajšími príčinami. Vieme, že prenosné počítače sú náchylnejšie na náhodné poklesy, takže máme veľa zákazníkov s rovnakou situáciou, ale pokoj, riešenie máte na dosah ruky, stačí nás kontaktovať a vyriešime problém s obrazovkou v momenty.
Výmena povrchovej batérie:
Batéria je životnosťou počítača, a preto je jej dobrý výkon taký dôležitý. V Kelatose nájdete technickú službu, ktorá vám pomôže vyhodnotiť užitočnosť vašej batérie. Naša počiatočná diagnóza je úplne zadarmo. Ak vaše zariadenie následne vyžaduje výmenu a inštaláciu novej batérie, uvedieme všetky náklady na náhradné diely a odbornú prácu.

Llamamos