Technická služba, oprava povrchu Microsoft, obnova dat

Kelatos and Surface nejlepší tým! Pokud hledáte kompletní radu a technický servis, máme pro vás to.
Známe každou z vašich potřeb, takže jsme dokonalým řešením vašeho problému. Zařízení Microsoft Surface má špičkovou technologii, takže je nejlepší nechat jej v profesionálních rukou.
Ve společnosti Kelatos se neustále vzděláváme, abychom drželi krok s novými technikami a nástroji, které přicházejí na trh, abychom vám nabídli nejlepší technické služby pro Microsoft Surface ve Španělsku a za nejlepší ceny.
Dáme vám k dispozici nejkompletnější sklad náhradních dílů a originálního příslušenství v našem obchodě, takže vše, co potřebujete, najdete na jednom místě pro vaše pohodlí.
Pracujeme se všemi modely Surface: Surface Pro (2,3,4,5), Surface 2 a 3, Surface RT, Surface Book mod. 1703 a Surface Book 2.
Jsme odborníci na operační systémy běžně používané v těchto zařízeních, například: Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro.
Už nemusíte hledat, máme nejlepší specializované služby určené výhradně pro jednotky Microsoft Surface, s kvalitou, bezpečností a zaručenými cenami. A nejlepší ze všeho je, že naše první recenze je zcela zdarma.
CO MÁME PRO VÁS?
Záchrana dat:
Naši vysoce vyškolení profesionálové vám pomohou získat všechny informace z diskové jednotky vašeho počítače, ať už v důsledku logického poškození nebo fyzického poškození jednotky. V každém případě garantujeme, že jsme ideální možností, jak obnovit všechny vaše soubory 100% a v nejkratším možném čase.
Změny povrchové obrazovky:
Pokud dojde k poškození obrazovky, společnost Microsoft automaticky zruší záruku, protože jde o chybu způsobenou vnějšími příčinami. Víme, že přenosné počítače jsou náchylnější k náhodným poklesům, takže máme mnoho zákazníků se stejnou situací, ale klid, řešení máte na dosah ruky, stačí nás kontaktovat a problém obrazovky vyřešíme okamžiky
Výměna povrchové baterie:
Baterie je životnost počítače, a proto je její dobrý výkon tak důležitý. V Kelatosu najdete technickou službu, která vám pomůže vyhodnotit užitečnost vaší baterie. Naše počáteční diagnóza je zcela zdarma. Pokud vaše zařízení následně vyžaduje výměnu a instalaci nové baterie, uvedeme veškeré náklady na náhradní díly a odbornou práci.

Llamamos