Techninė tarnyba, „Microsoft“ paviršiaus remontas, duomenų atkūrimas

„Kelatos“ ir „Surface“ geriausia komanda! Jei ieškote išsamių patarimų ir techninio aptarnavimo, turime tai jums.
Mes žinome kiekvieną jūsų poreikį, todėl esame puikus jūsų problemos sprendimas. „Microsoft Surface“ įrangoje yra aukščiausios klasės technologijos, todėl geriausia palikti ją profesionalų rankose.
„Kelatos“ sistemoje mes nuolat mokomės neatsilikti nuo rinkoje esančių naujų metodų ir įrankių, pasiūlyti jums geriausias „Microsoft Surface“ technines paslaugas visoje Ispanijoje ir geriausias kainas.
Mes pateiksime į jūsų parduotuvę pilniausias atsarginių dalių ir originalių aksesuarų atsargas mūsų parduotuvėje, todėl rasite viską, ko jums reikia vienoje vietoje jūsų patogumui.
Mes dirbame su visais „Surface“ modeliais: „Surface Pro“ (2,3,4,5), 2 ir 3 paviršiais, „Surface RT“, „Surface Book mod“. 1703 ir 2 paviršiaus knyga.
Esame operacinių sistemų, dažniausiai naudojamų šiuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Windows 8.1“, „Windows 10 S“, „Windows 10 Pro“, ekspertai.
Nebežiūrėkite toliau, mes turime geriausią specializuotą paslaugą, skirtą tik „Microsoft Surface“ įrenginiams, už kokybę, saugą ir garantuotas kainas. O geriausia, kad pirmoji mūsų apžvalga yra visiškai nemokama.
KĄ TURIME JŪSŲ?
Duomenų atkūrimas:
Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai padės jums gauti visą informaciją iš savo kompiuterio disko dėl loginės ar fizinės žalos. Kad ir kaip būtų, mes garantuojame, kad mes esame ideali galimybė atkurti visus failus 100% ir per trumpiausią įmanomą laiką.
Paviršinio ekrano pakeitimai:
Atsiradus neveikiančiam ekrano dėklui, „Microsoft“ automatiškai panaikina garantiją, nes tai yra gedimas dėl išorinių priežasčių. Mes žinome, kad nešiojamieji kompiuteriai yra labiau linkę į atsitiktinius kritimus, todėl turime daug klientų, turinčių tokią pačią situaciją, tačiau ramu, sprendimas jums yra po ranka, tereikia susisiekti su mumis ir mes išspręsime jūsų ekrano problemą instinktai
Paviršinių akumuliatorių keitimas:
Akumuliatorius yra kompiuterio tarnavimo laikas, todėl geras jo našumas yra toks svarbus, „Kelatose“ rasite techninę tarnybą, kuri padės įvertinti jūsų akumuliatoriaus naudingumą. Pradinė diagnozė yra visiškai nemokama. Jei vėliau jūsų įrangai reikės pakeisti ir sumontuoti naują akumuliatorių, nurodysime visas atsarginių dalių ir specializuoto darbo išlaidas.

Llamamos