Teknik Servis, Microsoft Surface onarımı, Veri kurtarma

Kelatos ve Surface en iyi takım! Tam bir tavsiye ve teknik servis arıyorsanız, biz sizin için varız.
Her bir ihtiyacınızı biliyoruz, bu nedenle sorununuz için mükemmel bir çözümüz. Microsoft Surface ekipmanları son teknolojiye sahiptir, bu yüzden profesyonel ellerde bırakmak en iyisidir.
Kelatos olarak, İspanya’da Microsoft Surface için tüm İspanya’da ve en iyi fiyatlarla en iyi teknik hizmeti sunmak için piyasaya çıkan yeni teknik ve araçlara ayak uydurmak için sürekli kendimizi eğitiyoruz.
Mağazamızda en eksiksiz yedek parça ve orjinal aksesuar stoğunu kullanımınıza sunmaktayız. Böylece ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulursunuz.
Tüm Yüzey modelleri ile çalışıyoruz: Yüzey Pro (2,3,4,5), Yüzey 2 ve 3, Yüzey RT, Yüzey Kitabı mod. 1703 ve Yüzey Kitabı 2.
Windows 8.1, Windows 10 S, Windows 10 Pro gibi diğer aygıtlarda yaygın olarak kullanılan İşletim Sistemlerinde uzmanız.
Başka yere bakmayın, yalnızca Microsoft Surface birimlerine adanmış, kalite, güvenlik ve garantili fiyatlara sahip en iyi uzman hizmete sahibiz. Ve hepsinden önemlisi, ilk incelememiz tamamen ücretsizdir.
SİZİN İÇİN NELER VARIZ?
Veri kurtarma:
Yüksek derecede eğitimli uzmanlarımız, mantıksal hasar veya sürücünün fiziksel hasarından dolayı bilgisayarınızın disk sürücüsünden tüm bilgileri almanıza yardımcı olacaktır. Durum ne olursa olsun, tüm dosyalarınızı% 100 ve mümkün olan en kısa sürede kurtarmak için ideal bir seçenek olduğumuzu garanti ediyoruz.
Yüzey ekranı değişiklikleri:
Bozuk bir ekran durumu olduğunda, Microsoft dış nedenlerden dolayı bir hata olduğu için garantiyi otomatik olarak geçersiz kılar. Taşınabilir bilgisayarların yanlışlıkla düşmeye daha yatkın olduklarını biliyoruz, bu nedenle aynı durumda birçok müşterimiz var, ancak sakin olun, parmaklarınızın ucunda bir çözüm var, sadece bizimle iletişime geçmelisiniz ve ekranınızın sorununu çözeceğiz. anlar.
Yüzey Batarya Değişimi:
Batarya bir bilgisayarın ömrüdür, bu yüzden iyi performansı bu kadar önemlidir, Kelatos’ta bataryanızın kullanışlılığını değerlendirmenize yardımcı olacak bir teknik servis bulacaksınız. İlk teşhisimiz tamamen ücretsizdir. Daha sonra ekipmanınız yeni bir bataryanın değiştirilmesi ve takılmasını gerektiriyorsa, yedek parça ve özel işçilik için tüm masrafları size bildireceğiz.

Llamamos